Afwikkelingsbron: www.mlb.com
Los Angeles Angels vs. Seattle Mariners
MLB

Los Angeles Angels
36-51
–
vs
03/07 01:40
–

Seattle Mariners
44-43
Winnaar
$59.6K Vol.Handicap
$10.4K Vol.Totaal (Over/Under)
$141.6K Vol.Eerste 5 innings · Winnaar
$12 Vol.Eerste 5 innings · Handicap
$704 Vol.Eerste 5 innings · Totaal (Over/Under)
$175 Vol.Cal RaleighHomeruns
Zach NetoHomeruns
Dominic CanzoneHomeruns
Jo AdellHomeruns
Jorge SolerHomeruns
Julio RodríguezHomeruns
Luke RaleyHomeruns
Denzer GuzmanHomeruns
Josh NaylorHomeruns
Logan O'HoppeHomeruns
Randy ArozarenaHomeruns
Josh LoweHomeruns
Cole YoungHomeruns
Colt EmersonHomeruns
Nolan SchanuelHomeruns
J.P. CrawfordHomeruns
Wade MecklerHomeruns
Bryce MillerStrikeouts
Walbert UreñaStrikeouts
Meer weddenschappen
$614 Vol.Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor Los Angeles Angels vs. Seattle Mariners?
Koploper is op dit moment 1st 5 Innings O/U 2.5 met 69%, vóór Bryce Miller: Strikeouts O/U 6.5 met 59%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Los Angeles Angels vs. Seattle Mariners?
De markt geeft 1st 5 Innings O/U 2.5 een impliciete kans van 69%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Los Angeles Angels vs. Seattle Mariners afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 10 Jul 2026 (Nog 8 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Los Angeles Angels vs. Seattle Mariners?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $10.1M - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Los Angeles Angels vs. Seattle Mariners verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.
Vergelijkbare markten
NRFI99%JaNee
O/U 12.599%JaNee












