Chicago White Sox vs. Cleveland Guardians

MLB
Chicago White Sox
45-40
0
LIVE · Mid 1st
0
Cleveland Guardians
45-42
Bekijk op de officiële site Handel met echt geld op Polymarket
Winnaar
$211.2K Vol.
Handicap
$5.1K Vol.
Totaal (Over/Under)
$57.9K Vol.
Eerste 5 innings · Winnaar
$2.3K Vol.
Eerste 5 innings · Handicap
$1.1K Vol.
Eerste 5 innings · Totaal (Over/Under)
$1.2K Vol.
Afwikkelingsbron: www.mlb.com

Kansen en veelgestelde vragen

Wat zijn de huidige kansen voor Chicago White Sox vs. Cleveland Guardians?
Koploper is op dit moment 1st 5 Innings O/U 2.5 met 52%, vóór 1st 5 Innings O/U 3.5 met 52%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Chicago White Sox vs. Cleveland Guardians?
De markt geeft 1st 5 Innings O/U 2.5 een impliciete kans van 52%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Chicago White Sox vs. Cleveland Guardians afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 9 Jul 2026 (Nog 7 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Chicago White Sox vs. Cleveland Guardians?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $10.1M - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Chicago White Sox vs. Cleveland Guardians verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.

Vergelijkbare markten

NRFI99%JaNee
O/U 12.599%JaNee
Los Angeles DodgersLos Angeles Dodgers29%JaNee
New York YankeesNew York Yankees12%JaNee
Handel op Polymarket
Begin gratis met Polymarket-oefenen
Handel op voorspellingsmarkten met virtueel geld. Echte prijzen, geen risico. Strijd mee op de ranglijst.
$1K
Virtueel geld
500+
Markten
$0
Echt risico
Meer informatie