Afwikkelingsbron: www.mlb.com
Cincinnati Reds vs San Francisco Giants
MLB

Cincinnati Reds
62-69
–
vs
25/08 01:45
–

San Francisco Giants
52-78
Winnaar
$3,9K Vol.Handicap
$5 Vol.Totaal (Over/Under)
$88 Vol.Eerste 5 innings · Winnaar
$100 Vol.Eerste 5 innings · Handicap
Eerste 5 innings · Totaal (Over/Under)
Meer weddenschappen
Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor Cincinnati Reds vs San Francisco Giants?
Koploper is op dit moment 1st 5 Innings O/U 2.5 met 68%, vóór 1st 5 Innings O/U 3.5 met 54%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Cincinnati Reds vs San Francisco Giants?
De markt geeft 1st 5 Innings O/U 2.5 een impliciete kans van 68%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Cincinnati Reds vs San Francisco Giants afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 1 Sep 2026 (Nog 8 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Cincinnati Reds vs San Francisco Giants?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $9,6 mln. - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Cincinnati Reds vs San Francisco Giants verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.
Vergelijkbare markten
New York Yankees25%JaNee
Tampa Bay Rays21%JaNee
Los Angeles Dodgers44%JaNee
Milwaukee Brewers19%JaNee
Kyle Schwarber55%JaNee
Yordan Alvarez23%JaNee
Los Angeles Dodgers99%JaNee
Tampa Bay Rays98%JaNee










