Dota 2: Travoman Team vs VooDooSh Team (BO3) - BetBoom Streamers Battle Playoffs

DOTA2DOTA 2Bo3
VooDooSh Team
0-0
1
LIVE · 2/3
0
Travoman Team
0-0
Bekijk op de officiële site Handel met echt geld op Polymarket
Winnaar
$1,3K Vol.
Totaal (Over/Under)
Afwikkelingsbron: www.twitch.tv

Kansen en veelgestelde vragen

Wat zijn de huidige kansen voor Dota 2: Travoman Team vs VooDooSh Team (BO3) - BetBoom Streamers Battle Playoffs?
Koploper is op dit moment Game 2 Winner met 85%, vóór Match Winner met 58%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Dota 2: Travoman Team vs VooDooSh Team (BO3) - BetBoom Streamers Battle Playoffs?
De markt geeft Game 2 Winner een impliciete kans van 85%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Dota 2: Travoman Team vs VooDooSh Team (BO3) - BetBoom Streamers Battle Playoffs afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 31 Jul 2026 (Nog 1 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Dota 2: Travoman Team vs VooDooSh Team (BO3) - BetBoom Streamers Battle Playoffs?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $5,6 mln. - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Dota 2: Travoman Team vs VooDooSh Team (BO3) - BetBoom Streamers Battle Playoffs verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.

Vergelijkbare markten

Handel op Polymarket
Begin gratis met Polymarket-oefenen
Handel op voorspellingsmarkten met virtueel geld. Echte prijzen, geen risico. Strijd mee op de ranglijst.
$1K
Virtueel geld
500+
Markten
$0
Echt risico
Meer informatie