Джерело рішення: setkacup.com
Sharpai Viktor проти Lifanov Andrii
SETKAMEUASETKAMEUA GAMES

Lifanov Andrii
0-0
–
проти
29/07 18:35
–

Sharpai Viktor
0-0
Переможець матчу
$15 ОбсягШанси та часті запитання
Які поточні шанси для Sharpai Viktor проти Lifanov Andrii?
Зараз лідирує Sharpai Viktor із 99%, випереджаючи Lifanov Andrii із 1%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо Sharpai Viktor проти Lifanov Andrii?
Ринок оцінює шанси Sharpai Viktor у 99%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок Sharpai Viktor проти Lifanov Andrii буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 5 Aug 2026 (Залишилось 7 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на Sharpai Viktor проти Lifanov Andrii?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $7,1 тис. - показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати Sharpai Viktor проти Lifanov Andrii на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.