Джерело рішення: www.nfl.com
Falcons проти Dolphins
NFLNFL 2026

Atlanta Falcons
8-9-0
–
проти
28/08 23:00
–

Miami Dolphins
7-10-0
Переможець матчу
$1,2 тис. ОбсягШанси та часті запитання
Які поточні шанси для Falcons проти Dolphins?
Зараз лідирує Falcons із 65%, випереджаючи Dolphins із 35%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо Falcons проти Dolphins?
Ринок оцінює шанси Falcons у 65%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок Falcons проти Dolphins буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 28 Aug 2026 (Залишилось 5 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на Falcons проти Dolphins?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $1,1 млн, і це показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати Falcons проти Dolphins на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.
Схожі ринки
Los Angeles Rams15%ТакНі
Buffalo Bills9%ТакНі
Deshaun Watson72%ТакНі
Shedeur Sanders27%ТакНі
Josh Allen12%ТакНі
Justin Herbert12%ТакНі
3.5+ rushing TDs50%ТакНі
5.5+ rushing TDs42%ТакНі
774.5+ rushing yards25%ТакНі
574.5+ rushing yards23%ТакНі
Las Vegas Raiders2%ТакНі
Philadelphia Eagles1%ТакНі








