Sporting Kansas City проти Houston Dynamo

MLSMLS 2025
Houston Dynamo
8-2-6
проти
02/08 00:30
Sporting Kansas City
4-2-11
Переглянути на офіційному сайті Торгувати реальними грошима на Полімаркет
Переможець матчуОсн. час
$5,7 тис. Обсяг
ФораОсн. час
$727 Обсяг
Тотал (більше/менше)Осн. час
$2,1 тис. Обсяг
Обидві заб’ютьОсн. час
$22 Обсяг
Хто заб’є першимОсн. час
$310 Обсяг
Sporting Kansas City · Тотал (більше/менше)Осн. час
$910 Обсяг
Houston Dynamo · Тотал (більше/менше)Осн. час
Джерело рішення: www.mlssoccer.com

Шанси та часті запитання

Які поточні шанси для Sporting Kansas City проти Houston Dynamo?
Зараз лідирує Б/М 0.5 із 95%, випереджаючи Houston Dynamo Б/М 0.5 із 82%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо Sporting Kansas City проти Houston Dynamo?
Ринок оцінює шанси Б/М 0.5 у 95%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок Sporting Kansas City проти Houston Dynamo буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 2 Aug 2026 (Залишилось 2 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на Sporting Kansas City проти Houston Dynamo?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $453,9 тис. - показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати Sporting Kansas City проти Houston Dynamo на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.

Схожі ринки

Inter Miami CF29%ТакНі
Vancouver Whitecaps FC15%ТакНі
Торгувати на Полімаркет
Почніть безкоштовне навчання на Полімаркеті
Торгуйте на ринках прогнозів з віртуальними грошима. Реальні ціни, нульовий ризик. Конкуруйте в таблиці лідерів.
$1K
Віртуальні гроші
500+
Ринки
$0
Реальний ризик
Дізнатися більше