ITF Dublin: Ammar Elamin проти Aaron Gabet

ITF
Aaron Gabet
0-0
проти
29/07 11:00
Ammar Elamin
0-0
Переглянути на офіційному сайті Торгувати реальними грошима на Полімаркет
Тотал геймів
$835 Обсяг
ITF Dublin: Ammar Elamin vs Aaron Gabet Match O/U 21.5
ITF Dublin: Ammar Elamin vs Aaron Gabet Match O/U 22.5
Джерело рішення: www.itftennis.com

Шанси та часті запитання

Які поточні шанси для ITF Dublin: Ammar Elamin проти Aaron Gabet?
Зараз лідирує ITF Dublin: Ammar Elamin vs Aaron Gabet Match Б/М 22.5 із 99%, випереджаючи ITF Dublin: Ammar Elamin vs Aaron Gabet Match Б/М 21.5 із 99%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо ITF Dublin: Ammar Elamin проти Aaron Gabet?
Ринок оцінює шанси ITF Dublin: Ammar Elamin vs Aaron Gabet Match Б/М 22.5 у 99%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок ITF Dublin: Ammar Elamin проти Aaron Gabet буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 5 Aug 2026 (Залишилось 7 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на ITF Dublin: Ammar Elamin проти Aaron Gabet?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $1,9 млн - показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати ITF Dublin: Ammar Elamin проти Aaron Gabet на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.

Схожі ринки

Bonn: Elmer Moeller vs Jamie Mackenzie Total Sets: Б/М 2.599%ТакНі
Bonn: Elmer Moeller проти Jamie Mackenzie Set 2 Winner99%ТакНі
San Marino: Juan Carlos Prado vs Hugo Dellien Set 1 Б/М 8.599%ТакНі
San Marino: Juan Carlos Prado проти Hugo Dellien Set 1 Winner99%ТакНі
Торгувати на Полімаркет
Почніть безкоштовне навчання на Полімаркеті
Торгуйте на ринках прогнозів з віртуальними грошима. Реальні ціни, нульовий ризик. Конкуруйте в таблиці лідерів.
$1K
Віртуальні гроші
500+
Ринки
$0
Реальний ризик
Дізнатися більше