Birmingham City проти FC Barcelona

CLFCLF GAMES
FC Barcelona
0-0
проти
31/07 18:45
Birmingham City
0-0
Переглянути на офіційному сайті Торгувати реальними грошима на Полімаркет
Переможець матчуОсн. час
$3 тис. Обсяг
ФораОсн. час
Тотал (більше/менше)Осн. час
Обидві заб’ютьОсн. час
Хто заб’є першимОсн. час
Birmingham City · Тотал (більше/менше)Осн. час
FC Barcelona · Тотал (більше/менше)Осн. час
Джерело рішення: www.flashscore.com

Шанси та часті запитання

Які поточні шанси для Birmingham City проти FC Barcelona?
Зараз лідирує Б/М 1.5 із 88%, випереджаючи FC Barcelona 1-й тайм Б/М 0.5 із 63%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо Birmingham City проти FC Barcelona?
Ринок оцінює шанси Б/М 1.5 у 88%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок Birmingham City проти FC Barcelona буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 31 Jul 2026 (Залишилось 3 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на Birmingham City проти FC Barcelona?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $315,2 тис. - показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати Birmingham City проти FC Barcelona на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.

Схожі ринки

Торгувати на Полімаркет
Почніть безкоштовне навчання на Полімаркеті
Торгуйте на ринках прогнозів з віртуальними грошима. Реальні ціни, нульовий ризик. Конкуруйте в таблиці лідерів.
$1K
Віртуальні гроші
500+
Ринки
$0
Реальний ризик
Дізнатися більше