CA Vélez Sarsfield проти CA Independiente

ARGPRIMERA DIVISIN ARGENTINA
CA Independiente
2-0-0
проти
03/08 22:00
CA Vélez Sarsfield
2-0-0
Переглянути на офіційному сайті Торгувати реальними грошима на Полімаркет
Переможець матчуОсн. час
$45 Обсяг
ФораОсн. час
Тотал (більше/менше)Осн. час
$17 Обсяг
Обидві заб’ютьОсн. час
Хто заб’є першимОсн. час
CA Vélez Sarsfield · Тотал (більше/менше)Осн. час
CA Independiente · Тотал (більше/менше)Осн. час
$65 Обсяг
Джерело рішення: www.afa.com.ar

Шанси та часті запитання

Які поточні шанси для CA Vélez Sarsfield проти CA Independiente?
Зараз лідирує Б/М 0.5 із 88%, випереджаючи CA Vélez Sarsfield Б/М 0.5 із 71%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо CA Vélez Sarsfield проти CA Independiente?
Ринок оцінює шанси Б/М 0.5 у 88%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок CA Vélez Sarsfield проти CA Independiente буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 3 Aug 2026 (Залишилось 4 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на CA Vélez Sarsfield проти CA Independiente?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $1,2 млн - показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати CA Vélez Sarsfield проти CA Independiente на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.

Схожі ринки

Торгувати на Полімаркет
Почніть безкоштовне навчання на Полімаркеті
Торгуйте на ринках прогнозів з віртуальними грошима. Реальні ціни, нульовий ризик. Конкуруйте в таблиці лідерів.
$1K
Віртуальні гроші
500+
Ринки
$0
Реальний ризик
Дізнатися більше