Çözüm Kaynağı: setkacup.com
Maksiuta Volodymyr vs Deineha Maksym
SETKAMEUASETKAMEUA GAMES

Deineha Maksym
0-0
–
vs
29/07 17:40
–

Maksiuta Volodymyr
0-0
Maç Sonucu
Diğer Bahisler
$45 HacimMaksiuta Volodymyr vs. Deineha Maksym Total Games O/U 3.5
Maksiuta Volodymyr vs. Deineha Maksym Total Games O/U 4.5
Maksiuta Volodymyr vs. Deineha Maksym Game Handicap +/-1.5
Maksiuta Volodymyr vs. Deineha Maksym Game Handicap +/-1.5
Oranlar ve sıkça sorulan sorular
Maksiuta Volodymyr vs Deineha Maksym için güncel oranlar nedir?
Şu anda önde olan Maksiuta Volodymyr vs. Deineha Maksym Total Games Ü/A 3.5, 99% ile; onu 99% ile Maksiuta Volodymyr vs. Deineha Maksym Total Games Ü/A 4.5 izliyor. Bu örtük oranlar, Polymarket emir defterindeki her işlemle güncellenir.
Yatırımcılar Maksiuta Volodymyr vs Deineha Maksym için ne öngörüyor?
Piyasa Maksiuta Volodymyr vs. Deineha Maksym Total Games Ü/A 3.5 için 99% örtük olasılık veriyor. Bu olasılıklar ortaya konan gerçek parayı yansıtır, ancak bunlar haberlerle değişen canlı tahminlerdir, garanti değildir.
Maksiuta Volodymyr vs Deineha Maksym piyasası ne zaman sonuçlanır?
Sonuçlanması 5 Aug 2026 (7 gün kaldı) için planlanıyor; sonuç doğrulandığında Polymarket'in yayımlanmış kurallarına göre tasfiye edilir.
Maksiuta Volodymyr vs Deineha Maksym üzerinde ne kadar para işlem görüyor?
Bu piyasadaki toplam işlem hacmi $10,4 bin - yatırımcıların sonucun arkasına ne kadar gerçek para koyduğunun bir ölçüsü.
Maksiuta Volodymyr vs Deineha Maksym işlemini Polymarket'te nasıl yapabilirim?
Bu sayfadaki canlı oranları takip edin, ardından kendiniz işlem yapmak için piyasayı Polymarket'te açın. Tahmin işlemleri risk taşır; kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını asla riske atmayın.
Benzer Piyasalar
Bodac Alexandr vs. Calmis Andrei Total Games Ü/A 4.599%EvetHayır
Bodac Alexandr vs. Calmis Andrei Total Games Ü/A 3.599%EvetHayır
Hermakivskyi Illia vs. Ivchuk Oleksandr Total Games Ü/A 3.599%EvetHayır
Hermakivskyi Illia vs Ivchuk Oleksandr Game Handicap +/-1.599%EvetHayır
Treshchetka Mykola vs. Maksymkiv Oleh Total Games Ü/A 3.599%EvetHayır
Treshchetka Mykola vs. Maksymkiv Oleh Total Games Ü/A 4.599%EvetHayır

