Çözüm Kaynağı: setkacup.com
Treshchetka Mykola vs Maksymkiv Oleh
SETKAMEUASETKAMEUA GAMES

Maksymkiv Oleh
0-0
–
vs
29/07 14:55
–

Treshchetka Mykola
0-0
Maç Sonucu
$11 HacimDiğer Bahisler
$15 HacimTreshchetka Mykola vs. Maksymkiv Oleh Total Games O/U 3.5
Treshchetka Mykola vs. Maksymkiv Oleh Game Handicap +/-1.5
Treshchetka Mykola vs. Maksymkiv Oleh Game Handicap +/-1.5
Oranlar ve sıkça sorulan sorular
Treshchetka Mykola vs Maksymkiv Oleh için güncel oranlar nedir?
Şu anda önde olan Treshchetka Mykola vs. Maksymkiv Oleh Total Games Ü/A 3.5, 99% ile; onu 1% ile Treshchetka Mykola vs Maksymkiv Oleh Game Handicap +/-1.5 izliyor. Bu örtük oranlar, Polymarket emir defterindeki her işlemle güncellenir.
Yatırımcılar Treshchetka Mykola vs Maksymkiv Oleh için ne öngörüyor?
Piyasa Treshchetka Mykola vs. Maksymkiv Oleh Total Games Ü/A 3.5 için 99% örtük olasılık veriyor. Bu olasılıklar ortaya konan gerçek parayı yansıtır, ancak bunlar haberlerle değişen canlı tahminlerdir, garanti değildir.
Treshchetka Mykola vs Maksymkiv Oleh piyasası ne zaman sonuçlanır?
Sonuçlanması 5 Aug 2026 (7 gün kaldı) için planlanıyor; sonuç doğrulandığında Polymarket'in yayımlanmış kurallarına göre tasfiye edilir.
Treshchetka Mykola vs Maksymkiv Oleh üzerinde ne kadar para işlem görüyor?
Bu piyasadaki toplam işlem hacmi $10,7 bin - yatırımcıların sonucun arkasına ne kadar gerçek para koyduğunun bir ölçüsü.
Treshchetka Mykola vs Maksymkiv Oleh işlemini Polymarket'te nasıl yapabilirim?
Bu sayfadaki canlı oranları takip edin, ardından kendiniz işlem yapmak için piyasayı Polymarket'te açın. Tahmin işlemleri risk taşır; kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını asla riske atmayın.
Benzer Piyasalar
Krames Jan Sr vs. Rejent Stepan Total Games Ü/A 3.599%EvetHayır
Krames Jan Sr vs Rejent Stepan Game Handicap +/-1.599%EvetHayır
Zinov Mykyta vs. Leymanovsky Yurii Total Games Ü/A 3.599%EvetHayır
Zinov Mykyta vs. Leymanovsky Yurii Total Games Ü/A 4.599%EvetHayır


