Afwikkelingsbron: upl.ua
FK Kudrivka vs FK Shakhtar Donetsk
UKR1UKRAINE PREMIER LIHA

FK Shakhtar Donetsk
0-0
–
vs
03/08 15:00
–

FK Kudrivka
0-0
WinnaarReguliere tijd
$123 Vol.HandicapReguliere tijd
Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
Beide teams scorenReguliere tijd
Eerste team dat scoortReguliere tijd
FK Kudrivka · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
FK Shakhtar Donetsk · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
FK Kudrivka 0 - 0 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 0 - 1 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 1 - 0 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 0 - 2 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 1 - 1 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 2 - 0 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 0 - 3 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 1 - 2 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 2 - 1 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 3 - 0 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 1 - 3 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 2 - 2 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 3 - 1 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 2 - 3 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 3 - 2 FK Shakhtar Donetsk
FK Kudrivka 3 - 3 FK Shakhtar Donetsk
Andere uitslag
Ruststand
$2 Vol.1e helft · Totaal (Over/Under)
FK Kudrivka · Totaal (Over/Under) · 1e helft
FK Shakhtar Donetsk · Totaal (Over/Under) · 1e helft
Uitslag 2e helft
2e helft · Totaal (Over/Under)
FK Kudrivka · Totaal (Over/Under) · 2e helft
FK Shakhtar Donetsk · Totaal (Over/Under) · 2e helft
Beide teams scoren · 1e helft
Beide teams scoren · 2e helft
Hoekschoppen · Totaal (Over/Under)
1st Half Total Corners: O/U 3.5
1st Half Total Corners: O/U 4.5
1st Half Total Corners: O/U 5.5
2nd Half Total Corners: O/U 3.5
2nd Half Total Corners: O/U 4.5
2nd Half Total Corners: O/U 5.5
FK Kudrivka Corners: O/U 2.5
FK Kudrivka Corners: O/U 3.5
FK Kudrivka Corners: O/U 4.5
FK Kudrivka Corners: O/U 5.5
FK Shakhtar Donetsk Corners: O/U 2.5
FK Shakhtar Donetsk Corners: O/U 3.5
FK Shakhtar Donetsk Corners: O/U 4.5
FK Shakhtar Donetsk Corners: O/U 5.5
Hoekschoppen: even/oneven
Eerste hoekschop
Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor FK Kudrivka vs FK Shakhtar Donetsk?
Koploper is op dit moment FK Shakhtar Donetsk met 86%, vóór O/U 1.5 met 73%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor FK Kudrivka vs FK Shakhtar Donetsk?
De markt geeft FK Shakhtar Donetsk een impliciete kans van 86%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt FK Kudrivka vs FK Shakhtar Donetsk afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 3 Aug 2026 (Nog 3 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op FK Kudrivka vs FK Shakhtar Donetsk?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $47,8K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik FK Kudrivka vs FK Shakhtar Donetsk verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.











