Afwikkelingsbron: setkacup.com
Skhabitskiy Sergii vs Melnykov Volodymyr
SETKAMEUASETKAMEUA GAMES

Melnykov Volodymyr
0-0
–
vs
27/07 05:50
–

Skhabitskiy Sergii
0-0
Winnaar
$159 Vol.Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor Skhabitskiy Sergii vs Melnykov Volodymyr?
Koploper is op dit moment Melnykov Volodymyr met 99%, vóór Skhabitskiy Sergii met 1%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Skhabitskiy Sergii vs Melnykov Volodymyr?
De markt geeft Melnykov Volodymyr een impliciete kans van 99%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Skhabitskiy Sergii vs Melnykov Volodymyr afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 3 Aug 2026 (Nog 7 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Skhabitskiy Sergii vs Melnykov Volodymyr?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $3.4K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Skhabitskiy Sergii vs Melnykov Volodymyr verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.
