Afwikkelingsbron: setkacup.com
Loboda Myroslav vs Krokhmal Vitalii
SETKAMEUASETKAMEUA GAMES

Krokhmal Vitalii
0-0
–
vs
28/07 00:15
–

Loboda Myroslav
0-0
Winnaar
Meer weddenschappen
$48 Vol.Loboda Myroslav vs. Krokhmal Vitalii Total Games O/U 3.5
Loboda Myroslav vs. Krokhmal Vitalii Total Games O/U 4.5
Loboda Myroslav vs. Krokhmal Vitalii Game Handicap +/-1.5
Loboda Myroslav vs. Krokhmal Vitalii Game Handicap +/-1.5
Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor Loboda Myroslav vs Krokhmal Vitalii?
Koploper is op dit moment Loboda Myroslav vs. Krokhmal Vitalii Total Games O/U 3.5 met 99%, vóór Loboda Myroslav vs. Krokhmal Vitalii Total Games O/U 4.5 met 99%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Loboda Myroslav vs Krokhmal Vitalii?
De markt geeft Loboda Myroslav vs. Krokhmal Vitalii Total Games O/U 3.5 een impliciete kans van 99%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Loboda Myroslav vs Krokhmal Vitalii afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 4 Aug 2026 (Nog 7 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Loboda Myroslav vs Krokhmal Vitalii?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $5,9K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Loboda Myroslav vs Krokhmal Vitalii verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.
