Kushnirenko Serhii vs Ponomarenko Serhii

SETKAMEUASETKAMEUA GAMES
Ponomarenko Serhii
0-0
vs
27/07 15:00
Kushnirenko Serhii
0-0
Bekijk op de officiële site Handel met echt geld op Polymarket
Winnaar
Afwikkelingsbron: setkacup.com

Kansen en veelgestelde vragen

Wat zijn de huidige kansen voor Kushnirenko Serhii vs Ponomarenko Serhii?
Koploper is op dit moment Ponomarenko Serhii met 99%, vóór Kushnirenko Serhii met 1%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Kushnirenko Serhii vs Ponomarenko Serhii?
De markt geeft Ponomarenko Serhii een impliciete kans van 99%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Kushnirenko Serhii vs Ponomarenko Serhii afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 3 Aug 2026 (Nog 7 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Kushnirenko Serhii vs Ponomarenko Serhii?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $5.9K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Kushnirenko Serhii vs Ponomarenko Serhii verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.

Vergelijkbare markten

Handel op Polymarket
Begin gratis met Polymarket-oefenen
Handel op voorspellingsmarkten met virtueel geld. Echte prijzen, geen risico. Strijd mee op de ranglijst.
$1K
Virtueel geld
500+
Markten
$0
Echt risico
Meer informatie