Afwikkelingsbron: setkacup.com
Stibor Michal vs Rulc Lukas
SETKAMECZSETKAMECZ GAMES

Rulc Lukas
0-0
–
vs
29/07 06:30
–

Stibor Michal
0-0
Winnaar
Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor Stibor Michal vs Rulc Lukas?
Koploper is op dit moment Rulc Lukas met 99%, vóór Stibor Michal met 1%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Stibor Michal vs Rulc Lukas?
De markt geeft Rulc Lukas een impliciete kans van 99%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Stibor Michal vs Rulc Lukas afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 5 Aug 2026 (Nog 7 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Stibor Michal vs Rulc Lukas?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $1,8K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Stibor Michal vs Rulc Lukas verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.
