Afwikkelingsbron: www.ligapro.ec
CD Tecnico Universitario vs CD Cuenca
ECU1ECU1 GAMES

CD Cuenca
0-0
–
vs
29/08 00:00
–

CD Tecnico Universitario
0-0
WinnaarReguliere tijd
HandicapReguliere tijd
Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
Beide teams scorenReguliere tijd
Eerste team dat scoortReguliere tijd
CD Tecnico Universitario · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
CD Cuenca · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
CD Tecnico Universitario 0 - 0 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 0 - 1 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 1 - 0 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 0 - 2 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 1 - 1 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 2 - 0 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 0 - 3 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 1 - 2 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 2 - 1 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 3 - 0 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 1 - 3 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 2 - 2 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 3 - 1 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 2 - 3 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 3 - 2 CD Cuenca
CD Tecnico Universitario 3 - 3 CD Cuenca
Andere uitslag
Ruststand
1e helft · Totaal (Over/Under)
CD Tecnico Universitario · Totaal (Over/Under) · 1e helft
CD Cuenca · Totaal (Over/Under) · 1e helft
Uitslag 2e helft
2e helft · Totaal (Over/Under)
CD Tecnico Universitario · Totaal (Over/Under) · 2e helft
CD Cuenca · Totaal (Over/Under) · 2e helft
Beide teams scoren · 1e helft
Beide teams scoren · 2e helft
Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor CD Tecnico Universitario vs CD Cuenca?
Koploper is op dit moment O/U 0.5 met 87%, vóór O/U 1.5 met 64%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor CD Tecnico Universitario vs CD Cuenca?
De markt geeft O/U 0.5 een impliciete kans van 87%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt CD Tecnico Universitario vs CD Cuenca afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 29 Aug 2026 (Nog 5 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op CD Tecnico Universitario vs CD Cuenca?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $65,3K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik CD Tecnico Universitario vs CD Cuenca verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.
Vergelijkbare markten
Independiente del Valle51%JaNee
Barcelona SC49%JaNee
Guayaquil City49%JaNee
Aucas48%JaNee









