Afwikkelingsbron: www.csl-china.com
Dalian Yingbo FC vs. Wuhan San Zhen FC
CHICHINESE SUPER LEAGUE

Wuhan San Zhen FC
2-7-7
–
vs
04/07 11:35
–

Dalian Yingbo FC
7-1-8
WinnaarReguliere tijd
$209 Vol.HandicapReguliere tijd
$385 Vol.Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
$2.8K Vol.Beide teams scorenReguliere tijd
$15 Vol.Eerste team dat scoortReguliere tijd
$5 Vol.Dalian Yingbo FC · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
$37 Vol.Wuhan San Zhen FC · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
Dalian Yingbo FC 0 - 0 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 0 - 1 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 1 - 0 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 0 - 2 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 1 - 1 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 2 - 0 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 0 - 3 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 1 - 2 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 2 - 1 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 3 - 0 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 1 - 3 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 2 - 2 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 3 - 1 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 2 - 3 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 3 - 2 Wuhan San Zhen FC
Dalian Yingbo FC 3 - 3 Wuhan San Zhen FC
Andere uitslag
Ruststand
1e helft · Totaal (Over/Under)
Dalian Yingbo FC · Totaal (Over/Under) · 1e helft
Wuhan San Zhen FC · Totaal (Over/Under) · 1e helft
Uitslag 2e helft
2e helft · Totaal (Over/Under)
Dalian Yingbo FC · Totaal (Over/Under) · 2e helft
Wuhan San Zhen FC · Totaal (Over/Under) · 2e helft
Beide teams scoren · 1e helft
Beide teams scoren · 2e helft
Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor Dalian Yingbo FC vs. Wuhan San Zhen FC?
Koploper is op dit moment O/U 0.5 met 94%, vóór Dalian Yingbo FC O/U 0.5 met 84%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Dalian Yingbo FC vs. Wuhan San Zhen FC?
De markt geeft O/U 0.5 een impliciete kans van 94%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Dalian Yingbo FC vs. Wuhan San Zhen FC afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 4 Jul 2026 (Nog 1 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Dalian Yingbo FC vs. Wuhan San Zhen FC?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $769.3K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Dalian Yingbo FC vs. Wuhan San Zhen FC verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.
Vergelijkbare markten
Tianjin Jinmen Hu FC51%JaNee
Shenzhen Xinpengcheng FC43%JaNee
Chengdu Rongcheng FC48%JaNee
Gelijkspel30%JaNee












