Ballon d'Or Top 5 Finish 2026

$20,8K Volume
26/10/2026 23:59
Handel op Polymarket
Bekijk op de officiële site Handel met echt geld op Polymarket
Harry Kane
$1,9K Volume
98%
Lamine Yamal
$1,6K Volume
88%
Kylian Mbappé
$1,3K Volume
85%
Khvicha Kvaratskhelia
$2,8K Volume
54%
Rodri
$470 Volume
82%
Lionel Messi
$4K Volume
40%
Ousmane Dembélé
$1,1K Volume
28%
Fabian Ruiz
$258 Volume
17%
Michael Olise
$788 Volume
59%
Erling Haaland
$594 Volume
34%
Pau Cubarsi
16%
Jude Bellingham
$322 Volume
25%
Declan Rice
35%
Bukayo Saka
13%
Julian Alvarez
12%
Lautaro Martinez
18%
Raphinha
9%
Cole Palmer
$21 Volume
9%
Enzo Fernandez
$17 Volume
6%
Vitinha
$100 Volume
19%
Luis Diaz
$153 Volume
33%
Achraf Hakimi
$1,3K Volume
5%
Bruno Fernandes
9%
Vinícius Júnior
$69 Volume
1%
Desire Doue
$440 Volume
4%
Rodrygo
$799 Volume
4%
Mohamed Salah
$325 Volume
2%
Dominik Szoboszlai
$442 Volume
1%
Cristiano Ronaldo
$477 Volume
2%
Pedri
16%
Federico Valverde
$1,4K Volume
3%

Kansen en veelgestelde vragen

Wat zijn de huidige kansen voor Ballon d'Or Top 5 Finish 2026?
Koploper is op dit moment Harry Kane met 97%, vóór Lamine Yamal met 84%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Ballon d'Or Top 5 Finish 2026?
De markt geeft Harry Kane een impliciete kans van 97%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Ballon d'Or Top 5 Finish 2026 afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 26 Oct 2026 (Nog 64 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Ballon d'Or Top 5 Finish 2026?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $20,8K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Ballon d'Or Top 5 Finish 2026 verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.

Vergelijkbare markten

Other / Unconfirmed by 202845%JaNee
Madrid39%JaNee
Harry Kane97%JaNee
Lamine Yamal72%JaNee
Portugal26%JaNee
Argentinië26%JaNee
September 21, 202644%JaNee
September 7, 202641%JaNee
Eddie Howe50%JaNee
Antonio Conte49%JaNee
Handel op Polymarket
Begin gratis met Polymarket-oefenen
Handel op voorspellingsmarkten met virtueel geld. Echte prijzen, geen risico. Strijd mee op de ranglijst.
$1K
Virtueel geld
500+
Markten
$0
Echt risico
Meer informatie