Джерело рішення: www.efl.com
Stoke City FC проти Hull City AFC (Вирішено)
EFLEFL CUP

Hull City AFC
1
Підсумок
1

Stoke City FC
Переможець матчуОсн. час
$88 тис. ОбсягФораОсн. час
$929 ОбсягТотал (більше/менше)Осн. час
$158,9 тис. ОбсягОбидві заб’ютьОсн. час
$1,2 тис. ОбсягХто заб’є першимОсн. час
$1,6 тис. ОбсягStoke City FC · Тотал (більше/менше)Осн. час
$18 ОбсягHull City AFC · Тотал (більше/менше)Осн. час
$23 ОбсягStoke City FC 0 - 0 Hull City AFC
Stoke City FC 0 - 1 Hull City AFC
Stoke City FC 1 - 0 Hull City AFC
Stoke City FC 0 - 2 Hull City AFC
Stoke City FC 1 - 1 Hull City AFC
Stoke City FC 2 - 0 Hull City AFC
Stoke City FC 0 - 3 Hull City AFC
Stoke City FC 1 - 2 Hull City AFC
Stoke City FC 2 - 1 Hull City AFC
Stoke City FC 3 - 0 Hull City AFC
Stoke City FC 1 - 3 Hull City AFC
Stoke City FC 2 - 2 Hull City AFC
Stoke City FC 3 - 1 Hull City AFC
Stoke City FC 2 - 3 Hull City AFC
Stoke City FC 3 - 2 Hull City AFC
Stoke City FC 3 - 3 Hull City AFC
Будь-який інший рахунок
Результат 1-го тайму
$2,6 тис. Обсяг1-й тайм · Тотал (більше/менше)
$2 тис. ОбсягStoke City FC · Тотал (більше/менше) · 1-й тайм
$15 ОбсягHull City AFC · Тотал (більше/менше) · 1-й тайм
$10 ОбсягРезультат 2-го тайму
$15 Обсяг2-й тайм · Тотал (більше/менше)
$15 ОбсягStoke City FC · Тотал (більше/менше) · 2-й тайм
$10 ОбсягHull City AFC · Тотал (більше/менше) · 2-й тайм
$10 ОбсягОбидві заб’ють · 1-й тайм
$11 ОбсягОбидві заб’ють · 2-й тайм
$5 ОбсягКутові · Тотал (більше/менше)
$454 Обсяг1st Half Total Corners: O/U 3.5
1st Half Total Corners: O/U 4.5
1st Half Total Corners: O/U 5.5
2nd Half Total Corners: O/U 3.5
2nd Half Total Corners: O/U 4.5
2nd Half Total Corners: O/U 5.5
Stoke City FC Corners: O/U 2.5
Stoke City FC Corners: O/U 3.5
Stoke City FC Corners: O/U 4.5
Stoke City FC Corners: O/U 5.5
Hull City AFC Corners: O/U 2.5
Hull City AFC Corners: O/U 3.5
Hull City AFC Corners: O/U 4.5
Hull City AFC Corners: O/U 5.5
Кутові: парні/непарні
Перший кутовий
Інші ставки
Goalscorer: Robert Bozenik
Goalscorer: Sam Gallagher
Goalscorer: Million Manhoef
Goalscorer: Sorba Thomas
Goalscorer: Kieran Dowell
Goalscorer: Liam Millar
Goalscorer: Mohamed Belloumi
Odds & FAQ
When does the Stoke City FC проти Hull City AFC (Вирішено) market resolve?
This market has already resolved. The final outcome was settled under Polymarket's published resolution criteria.
How much money is trading on Stoke City FC проти Hull City AFC (Вирішено)?
Total traded volume on this market is $3,5 млн, a measure of how much real money traders have committed to the outcome.















