Parahailo Yurii vs Storozhenko Oleksandr

SETKAMEUASETKAMEUA GAMES
Storozhenko Oleksandr
0-0
vs
29/07 09:05
Parahailo Yurii
0-0
Resmi Sitede Gör Polymarket'te gerçek para ile işlem yap
Maç Sonucu
Çözüm Kaynağı: setkacup.com

Oranlar ve sıkça sorulan sorular

Parahailo Yurii vs Storozhenko Oleksandr için güncel oranlar nedir?
Şu anda önde olan Parahailo Yurii vs. Storozhenko Oleksandr Total Games Ü/A 3.5, 99% ile; onu 99% ile Parahailo Yurii vs. Storozhenko Oleksandr Total Games Ü/A 4.5 izliyor. Bu örtük oranlar, Polymarket emir defterindeki her işlemle güncellenir.
Yatırımcılar Parahailo Yurii vs Storozhenko Oleksandr için ne öngörüyor?
Piyasa Parahailo Yurii vs. Storozhenko Oleksandr Total Games Ü/A 3.5 için 99% örtük olasılık veriyor. Bu olasılıklar ortaya konan gerçek parayı yansıtır, ancak bunlar haberlerle değişen canlı tahminlerdir, garanti değildir.
Parahailo Yurii vs Storozhenko Oleksandr piyasası ne zaman sonuçlanır?
Sonuçlanması 5 Aug 2026 (7 gün kaldı) için planlanıyor; sonuç doğrulandığında Polymarket'in yayımlanmış kurallarına göre tasfiye edilir.
Parahailo Yurii vs Storozhenko Oleksandr üzerinde ne kadar para işlem görüyor?
Bu piyasadaki toplam işlem hacmi $12,9 bin - yatırımcıların sonucun arkasına ne kadar gerçek para koyduğunun bir ölçüsü.
Parahailo Yurii vs Storozhenko Oleksandr işlemini Polymarket'te nasıl yapabilirim?
Bu sayfadaki canlı oranları takip edin, ardından kendiniz işlem yapmak için piyasayı Polymarket'te açın. Tahmin işlemleri risk taşır; kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını asla riske atmayın.

Benzer Piyasalar

Polymarket'te İşlem Yap
Polymarket Eğitimini Ücretsiz Başlat
Sanal parayla tahmin piyasalarında işlem yapın. Gerçek fiyatlar, sıfır risk. Sıralamada yarışın.
$1K
Sanal Bakiye
500+
Piyasalar
$0
Gerçek Risk
Daha fazla bilgi