Źródło rozstrzygnięcia: setkacup.com
Rejent Stepan vs Mezera Ondrej
SETKAMECZSETKAMECZ GAMES

Mezera Ondrej
0-0
–
vs
28/07 16:25
–

Rejent Stepan
0-0
Zwycięzca meczu
Kursy i najczęstsze pytania
Jakie są aktualne kursy dla Rejent Stepan vs Mezera Ondrej?
Liderem jest obecnie Rejent Stepan z wynikiem 50%, przed Mezera Ondrej z 50%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie Rejent Stepan vs Mezera Ondrej?
Rynek daje Rejent Stepan implikowane prawdopodobieństwo 50%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek Rejent Stepan vs Mezera Ondrej zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 4 Aug 2026 (Pozostało 2 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na Rejent Stepan vs Mezera Ondrej?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $392 - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować Rejent Stepan vs Mezera Ondrej na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.
Podobne rynki
Melnyk Olha vs. Mykhailyk Yana Total Games P/P 3.599%TakNie
Melnyk Olha vs. Mykhailyk Yana Game Handicap +/-1.51%TakNie


