Źródło rozstrzygnięcia: www.uefa.com
FC Thun vs KF Víkingur
UELUEL 2025

KF Víkingur
0-0-0
–
vs
06/08 19:00
–

FC Thun
0-0-0
Awans
Zwycięzca meczuCzas regulaminowy
HandicapCzas regulaminowy
Suma (Powyżej/Poniżej)Czas regulaminowy
Obie strzeląCzas regulaminowy
FC Thun · Suma (Powyżej/Poniżej)Czas regulaminowy
KF Víkingur · Suma (Powyżej/Poniżej)Czas regulaminowy
1. połowa · Suma (Powyżej/Poniżej)
FC Thun · Suma (Powyżej/Poniżej) · 1. połowa
KF Víkingur · Suma (Powyżej/Poniżej) · 1. połowa
2. połowa · Suma (Powyżej/Poniżej)
FC Thun · Suma (Powyżej/Poniżej) · 2. połowa
KF Víkingur · Suma (Powyżej/Poniżej) · 2. połowa
Obie strzelą · 1. połowa
Obie strzelą · 2. połowa
Rzuty rożne · Suma (Powyżej/Poniżej)
1st Half Total Corners: O/U 3.5
1st Half Total Corners: O/U 4.5
1st Half Total Corners: O/U 5.5
2nd Half Total Corners: O/U 3.5
2nd Half Total Corners: O/U 4.5
2nd Half Total Corners: O/U 5.5
FC Thun Corners: O/U 2.5
FC Thun Corners: O/U 3.5
FC Thun Corners: O/U 4.5
FC Thun Corners: O/U 5.5
KF Víkingur Corners: O/U 2.5
KF Víkingur Corners: O/U 3.5
KF Víkingur Corners: O/U 4.5
KF Víkingur Corners: O/U 5.5
Rożne: parzyste/nieparzyste
Pierwszy rożny
Kursy i najczęstsze pytania
Jakie są aktualne kursy dla FC Thun vs KF Víkingur?
Liderem jest obecnie P/P 1.5 z wynikiem 58%, przed P/P 0.5 z 54%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie FC Thun vs KF Víkingur?
Rynek daje P/P 1.5 implikowane prawdopodobieństwo 58%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek FC Thun vs KF Víkingur zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 6 Aug 2026 (Pozostało 7 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na FC Thun vs KF Víkingur?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $4,1 mln - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować FC Thun vs KF Víkingur na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.














