Źródło rozstrzygnięcia: setkacup.com
Klymenko Vitalii vs Fastov Andrii
SETKAMEUASETKAMEUA GAMES

Fastov Andrii
0-0
–
vs
01/08 10:30
–

Klymenko Vitalii
0-0
Zwycięzca meczu
$185 WolumenWięcej zakładów
Klymenko Vitalii vs. Fastov Andrii Total Games O/U 3.5
Klymenko Vitalii vs. Fastov Andrii Total Games O/U 4.5
Klymenko Vitalii vs. Fastov Andrii Game Handicap +/-1.5
Kursy i najczęstsze pytania
Jakie są aktualne kursy dla Klymenko Vitalii vs Fastov Andrii?
Liderem jest obecnie Klymenko Vitalii vs. Fastov Andrii Total Games P/P 3.5 z wynikiem 99%, przed Klymenko Vitalii vs Fastov Andrii Game Handicap +/-1.5 z 99%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie Klymenko Vitalii vs Fastov Andrii?
Rynek daje Klymenko Vitalii vs. Fastov Andrii Total Games P/P 3.5 implikowane prawdopodobieństwo 99%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek Klymenko Vitalii vs Fastov Andrii zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 8 Aug 2026 (Pozostało 7 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na Klymenko Vitalii vs Fastov Andrii?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $4,3 tys. - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować Klymenko Vitalii vs Fastov Andrii na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.
