Krames Jan Sr vs Veigl Lukas

SETKAMECZSETKAMECZ GAMES
Veigl Lukas
0-0
vs
29/07 13:45
Krames Jan Sr
0-0
Zobacz na oficjalnej stronie Handluj prawdziwymi pieniędzmi na Polymarket
Zwycięzca meczu
Źródło rozstrzygnięcia: setkacup.com

Kursy i najczęstsze pytania

Jakie są aktualne kursy dla Krames Jan Sr vs Veigl Lukas?
Liderem jest obecnie Krames Jan Sr z wynikiem 99%, przed Veigl Lukas z 1%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie Krames Jan Sr vs Veigl Lukas?
Rynek daje Krames Jan Sr implikowane prawdopodobieństwo 99%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek Krames Jan Sr vs Veigl Lukas zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 5 Aug 2026 (Pozostało 7 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na Krames Jan Sr vs Veigl Lukas?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $1,8 tys. - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować Krames Jan Sr vs Veigl Lukas na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.

Podobne rynki

Zinov Mykyta vs. Leymanovsky Yurii Total Games P/P 3.599%TakNie
Zinov Mykyta vs. Leymanovsky Yurii Total Games P/P 4.599%TakNie
Handluj na Polymarket
Zacznij trening Polymarket za darmo
Handluj na rynkach predykcyjnych wirtualnymi pieniędzmi. Prawdziwe ceny, zero ryzyka. Rywalizuj w rankingu.
$1K
Wirtualna gotówka
500+
Rynki
$0
Prawdziwe ryzyko
Dowiedz się więcej