New York Mets vs. Atlanta Braves

MLB
New York Mets
36-53
vs
05/07 16:30
Atlanta Braves
52-35
Zobacz na oficjalnej stronie Handluj prawdziwymi pieniędzmi na Polymarket
Zwycięzca meczu
$15.4K Wolumen
Handicap
$6K Wolumen
Suma (Powyżej/Poniżej)
$2.2K Wolumen
Pierwsze 5 zmian · Zwycięzca meczu
Pierwsze 5 zmian · Handicap
$16 Wolumen
Pierwsze 5 zmian · Suma (Powyżej/Poniżej)
$8 Wolumen
Źródło rozstrzygnięcia: www.mlb.com

Kursy i najczęstsze pytania

Jakie są aktualne kursy dla New York Mets vs. Atlanta Braves?
Liderem jest obecnie 1st 5 Innings P/P 2.5 z wynikiem 80%, przed 1st 5 Innings P/P 3.5 z 69%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie New York Mets vs. Atlanta Braves?
Rynek daje 1st 5 Innings P/P 2.5 implikowane prawdopodobieństwo 80%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek New York Mets vs. Atlanta Braves zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 12 Jul 2026 (Pozostało 8 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na New York Mets vs. Atlanta Braves?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $12.5M - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować New York Mets vs. Atlanta Braves na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.

Podobne rynki

Corbin Carroll83%TakNie
Luis Arraez3%TakNie
Shohei OhtaniShohei Ohtani90%TakNie
Corbin CarrollCorbin Carroll3%TakNie
Los Angeles DodgersLos Angeles Dodgers29%TakNie
New York YankeesNew York Yankees12%TakNie
Tampa Bay Rays53%TakNie
New York Yankees44%TakNie
Cal Raleigh50%TakNie
Grant Taylor50%TakNie
Kevin McGonigle56%TakNie
Munetaka Murakami16%TakNie
Handluj na Polymarket
Zacznij trening Polymarket za darmo
Handluj na rynkach predykcyjnych wirtualnymi pieniędzmi. Prawdziwe ceny, zero ryzyka. Rywalizuj w rankingu.
$1K
Wirtualna gotówka
500+
Rynki
$0
Prawdziwe ryzyko
Dowiedz się więcej