Źródło rozstrzygnięcia: www.mlb.com
Atlanta Braves vs New York Mets
MLB

Atlanta Braves
62-44
–
vs
29/07 17:10
–

New York Mets
45-62
Zwycięzca meczu
$14,2 tys. WolumenHandicap
Suma (Powyżej/Poniżej)
Pierwsze 5 zmian · Zwycięzca meczu
Pierwsze 5 zmian · Handicap
Pierwsze 5 zmian · Suma (Powyżej/Poniżej)
$86 WolumenWięcej zakładów
$5 WolumenKursy i najczęstsze pytania
Jakie są aktualne kursy dla Atlanta Braves vs New York Mets?
Liderem jest obecnie 1st 5 Innings P/P 3.5 z wynikiem 64%, przed 1st 5 Innings P/P 2.5 z 57%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie Atlanta Braves vs New York Mets?
Rynek daje 1st 5 Innings P/P 3.5 implikowane prawdopodobieństwo 64%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek Atlanta Braves vs New York Mets zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 5 Aug 2026 (Pozostało 8 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na Atlanta Braves vs New York Mets?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $12,8 mln - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować Atlanta Braves vs New York Mets na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.
Podobne rynki
P/P 4.599%TakNie
P/P 3.599%TakNie
1st 5 Innings Spread -1.599%TakNie
Spread -1.599%TakNie
1st 5 Innings Spread -1.599%TakNie
Spread -1.599%TakNie










